Wesela

” … miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody… i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą – pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu”
Janusz Leona Wiśniewski

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą weselną Restauracją i Villą Tymotka. Cieszymy się, że bierzecie nas Państwo pod uwagę szukając miejsca na organizację przyjęcia weselnego.
Od 20 lat specjalizujemy się w organizacji wesel, imprez okolicznościowych oraz cateringu. Służymy naszym Gościom doświadczeniem i radą od momentu przekroczenia progu restauracji. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja przyjęcia weselnego to ważne wydarzenie w Państwa rodzinie dlatego dołożymy wszelkich starań by zadbać o najdrobniejszy szczegół. Restauracja i Villa Tymotka to miejsce o niezapomnianej przyjaznej i rodzinnej atmosferze, będziecie Państwo czuć się u nas jak w domu.